Ultroid Hemoroid Tedavisi

 

Basur Tedavisinde yani Hemoroid Tedavisinde teknolojinin geldiği son nokta. Ultroid Hemoroid Tedavi Sistemi(galvanizasyon yöntemi), her evre hemoroidi ameliyatsız, anestezisiz, ağrı kesici kullanmaksızın 12 dakikada tedavi eder. Eğer Hemoroidal hastalığa ait belirtiler varsa doktorunuza başvurunuz yada Ultroid Hemoroid Tedavi Merkezimizi lütfen arayınız. Telefon numaralarımıza iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

 

Hemoroid Tedavisi uygulandıktan hemen sonra evinize yada işinize gidebilir, yemek yiyebilir, tuvalete çıkabilirsiniz. Ultroid Hemoroid Tedavisi Sistemi, hemoroidal hastalığın en ilerlemiş dördüncü evresinde bile kesin çözümdür.

 

Anal kanalın anatomik yapıları olan, dışkı ve hatta sıvı kaçağına dahi izin vermeyen saat yönü 3,7,11 istikametinde sub-mukoza içerisine yerleşmiş yastıkçıklar (ki gerçek bir valf görevi görürler), diğer tüm yöntemlerde ya cerrahi olarak çıkarılır yada yastıkçıklar harap edilerek bu anatomik yapı bir yangın bölgesine çevrilir. Daha sonra harap bölgedeki eksik dokunun yeniden bağ dokusu ile tamamlanması beklenir. Bu da kişinin o bölgede ki eski doğal anatomik yapısındaki valf fonksiyonunun yok olmasına sebep olarak gaitasını tutamamasına yol açar.

 

Ultroid Hemoroid Tedavisi Sistemi ile hemoroid tedavisi olan kişilerde, Hemoroid hastalığının oluştuğu anal bölgede anatomik yapılar kesinlikle korunur. Böylece doku da herhangi bir harabiyet oluşturulmaz. Hemoroid Tedavisi esnasında ve sonrasında ağrı duyulmaz. Evinize yada işinize gidebilir ve normal sosyal yaşantınıza hemen dönebilirsiniz.

 

Ultroid Hemoroid Tedavisi Sistemi Hemoroid hastalığı için ; Kolay, Hızlı, Ağrısız, Ameliyatsız, Kanıtlanmış bir çözüm sunar. Daha fazla bilgi edinmek için, Sizde en kısa zamanda doktorunuza başvurun veya Ultroid Hemoroid Tedavi Merkezimizi arayın.

 

Her yıl milyonlarca insan hemoroid hastalığından şikayet etmektedir. Hastalar genellikle hemoroid tedavisi yöntemlerinden korktuklarından dolayı, bu hastalıktan kurtulmak için hiçbir şey yapmamayı tercih ediyorlar. Hastaların bir çoğu alışılagelmiş, acı veren cerrahi yöntemlere başvursa da milyonlarcası sessiz kalmayı ve bu rahatsızlıkla ilgili hiçbir şey yapmamayı tercih ediyor.

 

Amerika’da her yıl on binlerce insan Ultroid Hemorid Tedavisi Sistemi ile hemoroidlerinden kurtuluyor.

 

Hastalar Ultroid Hemoroid Tedavisi Sistemi ile tedavi sonrasında hemoroid hastalığı ve belirtilerinden tamamen kurtulmuş olarak günlük normal yaşantılarına devam edebilirler. Hemoroid dokusunun tamamen iyileşme süresi 10-14 gündür. Bazı durumlarda ek bir tedaviye gerek duyulabilir.

 

 

Hemoroid Hastalarının Ultroid Hemoroid Tedavi Sistemini Seçme Nedenleri ;

Uygulaması kolaydır Sadece 12 dakikalık bir müdahale gerektirir. Ağrısız bir uygulamadır(tedavi bölgesinde sinirler yoktur.) 20 yıl boyunca güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır. Anestezi gerektirmez özel bir ön hazırlık gerektirmez, iyileşme sürecine gerek kalmaz. Non-invazif. Cerrahi müdahale gerektirmez.

 

 

Ultroid Hemoroid Tedavi Sistemi Hemoroid Hastalığını Nasıl Tedavi Eder ?

Ultroid tarafından geliştirilmiş özel prob, anal kanal üzerindeki şişen doku üzerine uygulanır ve doku içerisinde meydana getirilen iki biyokimyasal reaksiyon ile bu bölgedeki hemoroidal hastalık tamamen tedavi edilir. Bu sayede hemoroid 7-14 içerisinde küçülür ve tamamen iyileşir.


Etiketler : , ,